Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x400 (FK0330304W02)
від 4 495 до 6 642 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x400
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 300x400 | 5 445 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 300x400 (FK0330304W02) | 5 955 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x400 | 5 536 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x400 | 6 642 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо