Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 500x700 (FK0330507W02)
від 6 648 до 10 040 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 500x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 500x700
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 500x700 | 7 942 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 500x700 (FK0330507W02) | 8 687 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 500x700 | 9 722 грн. |
Стальной радиатор Kermi FKO 33 500x700 | 9 475 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо