Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1000 (FK0330610W02)
від 9 631 до 13 954 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1000
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 600x1000 | 11 401 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 600x1000 (FK0330610W02) | 12 470 грн. |
Стальной радиатор Kermi FKO 33 600x1000 | 13 554 грн. |
Kermi FKO 33 600x1000 | 9 631 грн. |
Kermi FKO 33 600x1000 (FK0330610W02) FK0330610W02 | 12 404 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо