Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1800 (FK0330618W02)
від 15 927 до 22 893 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1800
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 600x1800 | 18 703 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 600x1800 (FK0330618W02) | 20 456 грн. |
Стальной радиатор Kermi FKO 33 600x1800 | 22 234 грн. |
Kermi FKO 33 600x1800 | 15 927 грн. |
Kermi FKO 33 600x1800 (FK0330618W02) FK0330618W02 | 20 348 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо