Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x700 (FK0330607W02)
від 7 366 до 10 741 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x700
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 600x700 | 8 775 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 600x700 (FK0330607W02) | 9 597 грн. |
Стальной радиатор Kermi FKO 33 600x700 | 10 468 грн. |
Kermi FKO 33 600x700 | 7 366 грн. |
Kermi FKO 33 600x700 (FK0330607W02) FK0330607W02 | 9 546 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо