Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 12 400x1200 (FTV120401201R2K)
від 4 385 до 8 495 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 12 22
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 12 400x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 12 400x1200
Сортувати
Kermi Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 12 400X1200 мм (FTV120401201R2K) | 8 304 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Profil-V FTV 12 тип 400x1200 мм Therm-X2 1345 Вт F | 8 492 грн. |
Kermi Profil-V FTV 12 тип 400x1200 мм Therm-X2, 1345 Вт (FTV120401201R2K) | 8 492 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-V, FTV, 12 тип, 400x1200мм (FTV120 | 4 818 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо