Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 200x600 (FTV220200601RXK)
від 4 050 до 7 630 грн. Порівняти ціни 25 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 200x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 200x600
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Profil-V FTV 22 200x600 | 5 238 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 200X600 439 Вт FTV2202006 | 5 238 грн. |
Радиатор стальной Kermi Profil-V Ftv 22 200X600 мм | 5 219 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 200X600 439 Вт (FTV220200601RXK) | 5 238 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо