Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1100 (FTV220301101R2K)
від 5 586 до 10 755 грн. Порівняти ціни 33 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1100
Сортувати
Kermi Kermi Therm x2 FTV 22 300x1100 | 7 351 грн. |
Kermi Kermi FTV 22 300x1100 | 6 918 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 22 300X1100 мм | 7 315 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 22 300X1100 мм FTV2203011 | 7 351 грн. |
Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 22 300X1100 мм (FTV220301101R2K) | 7 351 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо