Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x2000 (FTV220502001R2K)
від 11 103 до 20 757 грн. Порівняти ціни 31 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x2000
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Profil-V FTV 22 500x2000 | 14 225 грн. |
Kermi Kermi FTV 22 500x2000 | 13 387 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 22 500X2000 мм | 14 155 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 22 500X2000 мм FTV2205020 | 14 225 грн. |
Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 22 500X2000 мм (FTV220502001R2K) | 14 225 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо