Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x800
від 5 521 до 10 339 грн. Порівняти ціни 27 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x800
Сортувати
Kermi Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X800 мм (FTV220500801R2Z) | 7 073 грн. |
Kermi Kermi FTV 22 500x800 | 6 657 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 22 500X800 мм | 7 038 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 22, 500X800 мм, 1544 Вт F | 7 073 грн. |
Kermi Therm-X2, Profil-V, FTV 22, 500X800 мм, 1544 Вт (FTV220500801R2Z) | 7 073 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо