Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 600x1000 (FTV220601001R2K)
від 7 310 до 12 727 грн. Порівняти ціни 14 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 600x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 600x1000
Сортувати
Kermi Kermi FTV 22 600x1000 | 8 711 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 22 600X1000 мм 1791 Вт | 11 599 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FTV22 600x1000 (FTV220601001R2K) | 9 527 грн. |
Радіатор сталевий Kermi FTV 22 600x1000 нижнє підключення (FTV220601001R2K | 9 367 грн. |
Kermi FTV 22 600x1000 | 7 310 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо