Витяжка Kernau KBH 0861 B чорний
Фото 3 |
Kernau KBH 0861 B чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH 0861 B чорний
Усі ціни 11 →Вытяжка встраиваемая KERNAU KBH 0861 B | 8 141 грн. |
Витяжка Kernau Kbh 0861 B | 8 693 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0861 B | 9 020 грн. |
KERNAU KBH 0861 B | 9 005 грн. |
Вытяжка кухонная Kernau KBH 0861 B | 9 162 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kernau KBH 0861 B
Ціни на Kernau KBH 0861 B |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 0861 W білий | від 6 997 грн. | 13 пропозицій | ||
Kernau KBH 0861 X нержавіюча сталь | від 8 011 грн. | 24 пропозиції | ||
Kernau KBH 0861 B чорний | від 8 141 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →