Витяжка Kernau KBH 08701 W білий
Kernau KBH 08701 W білий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH 08701 W білий
Усі ціни 7 →Витяжка Kernau Kbh 08701 W | 11 101 грн. |
Витяжка Kernau KBH 08701 W | 11 484 грн. |
Витяжка KERNAU KBH 08701 W | 11 677 грн. |
Kernau KBH 08701 W | 18 573 грн. |
Kernau KBH 08701 W | 19 026 грн. |
Витяжка Kernau KBH 08701 W білий | 13 729 грн. |
Витяжка Kernau KBH 08701 W | 12 662 грн. |
Модификації Kernau KBH 08701 W
Ціни на Kernau KBH 08701 W |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 08701 W білий | від 11 101 грн. | 7 пропозицій | ||
Kernau KBH 08701 X нержавіюча сталь | від 10 679 грн. | 7 пропозицій | ||
Kernau KBH 08701 B чорний | від 11 101 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →