Витяжка Kernau KBH 0950.1 B чорний
Фото 3 |
Kernau KBH 0950.1 B чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH 0950.1 B чорний
Усі ціни 9 →Витяжка Kernau Kbh 0950.1 B | 2 450 грн. |
Вытяжка Kernau Kbh 0950.1 B | 2 412 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0950.1 B | 2 180 грн. |
KERNAU KBH 0950.1 B | 2 708 грн. |
Kernau KBH 0950.1 B KBH0950.1B | 2 679 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kernau KBH 0950.1 B
Ціни на Kernau KBH 0950.1 B |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 0950.1 W білий | від 2 180 грн. | 4 пропозиції | ||
Kernau KBH 0950.1 S сріблястий | від 2 412 грн. | 6 пропозицій | ||
Kernau KBH 0950.1 B чорний | від 2 180 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →