Витяжка Kernau KCH 0140 W білий
Kernau KCH 0140 W білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KCH 0140 W білий
Усі ціни 15 →Кухонна витяжка Kernau KCH 0140 W | 20 013 грн. |
Вытяжка Kernau Kch 0140 W | 18 032 грн. |
Витяжка Kernau KCH 0140 W | 18 542 грн. |
KERNAU KCH 0140 W | 18 406 грн. |
Вытяжка Kernau kch 0140 w | 18 832 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Kernau KCH 0140 W
Ціни на Kernau KCH 0140 W |
---|---|---|---|---|
Kernau KCH 0140 W білий | від 18 032 грн. | 15 пропозицій | ||
Kernau KCH 0140 B чорний | від 17 511 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →