Витяжка Kernau KCH 0745 W Island білий
Kernau KCH 0745 W Island білий білий чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Купити Kernau KCH 0745 W Island білий
Усі ціни 6 →KERNAU KCH 0745 W ISLAND | 14 482 грн. |
Вытяжка Kernau Kch 0745 W Island | 13 829 грн. |
Витяжка Kernau KCH 0745 W ISLAND | 14 220 грн. |
KERNAU KCH 0745 W ISLAND | 14 090 грн. |
Кухонная вытяжка Kernau KCH 0745 W ISLAND | 14 582 грн. |
Витяжка Kernau KCH 0745 W ISLAND | 15 876 грн. |
Компактна підвісна модель
Підвісна стельова витяжка Kernau KCH 0745 W Island польського виробника побутової техніки належить до моделей острівного типу, які можна змонтувати без прив'язки до певного місця на кухні. Діапазон висоти підвісу від стелі 0.5 м до 2 м дозволяє вибрати найбільш зручне вертикальне положення витяжки над острівцем варильної панелі, яка повинна складати не менше 45 см над електричної і не менше 65 см над газовою плитою. Прилад має симетричний квадратний дизайн (45х45х320 см), виконаний у стилі модерн, а його корпус виготовлений із сталі і пофарбований в білий колір. А для темних інтер'єрів є модель чорного кольору Kernau KCH 0745 B Island. Продуктивність пристрою в межах 225 – 390 м3/год забезпечує чисте і свіже повітря в замкнутому просторі кухні, а більш високу интесивность очищення дає турборежим з продуктивністю 550 м³/год.
З пультом ДУ
Модель працює на основі принципу рециркуляції повітря, який очищаючись у вуглецевих (опція) і алюмінієвих фільтрах, повертається в приміщення. Рух повітряних потоків організовано за допомогою 4-ступінчастих вентиляторів з енергоефективністю класу B (55 кВт*год/рік) і робочим рівнем шуму 46 – 69 дБ. Прилад оснащений сенсорним управлінням, вбудованим таймером відключення і світлодіодним підсвічуванням робочої зони. Додаткова зручність дає комплектний пульт ДУ, що дозволяє керувати витяжкою на відстані. Дуже гідна витяжка європейської якості, яка відмінно підійде для роботи навіть в малогабаритній кухні.
Модификації Kernau KCH 0745 W Island
Ціни на Kernau KCH 0745 W Island |
---|---|---|---|---|
Kernau KCH 0745 W Island білий | від 13 829 грн. | 6 пропозицій | ||
Kernau KCH 0745 B Island чорний | від 12 769 грн. | 9 пропозицій |