Плита Kernau KFC 5008 GE W білий
Kernau KFC 5008 GE W білий білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFC 5008 GE W білий
Усі ціни 11 →Комбінована плита Kernau Kfc 5008 GE W | 13 507 грн. |
KERNAU KFC 5008 GE W | 14 633 грн. |
Плита Kernau KFC 5008 GE W | 14 336 грн. |
KERNAU KFC 5008 GE W | 14 237 грн. |
Плита KERNAU KFC 5008 GE W | 14 164 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kernau KFC 5008 GE W
Ціни на Kernau KFC 5008 GE W |
---|---|---|---|---|
Kernau KFC 5008 GE W білий | від 13 507 грн. | 11 пропозицій | ||
Kernau KFC 5008 GE X нержавіюча сталь | від 14 689 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →