Плита Kernau KFC 5008 GE X нержавіюча сталь
Kernau KFC 5008 GE X нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFC 5008 GE X нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Плита комбінована Kernau Kfc 5008 GE X | 14 884 грн. |
Kernau KFC 5008 GE X | 15 258 грн. |
Плита Kernau KFC 5008 GE X | 15 713 грн. |
Плита Kernau KFC 5008 GE X нержавіюча сталь | 15 843 грн. |
KERNAU KFC 5008 GE X | 16 400 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kernau KFC 5008 GE X
Ціни на Kernau KFC 5008 GE X |
---|---|---|---|---|
Kernau KFC 5008 GE W білий | від 13 693 грн. | 11 пропозицій | ||
Kernau KFC 5008 GE X нержавіюча сталь | від 14 884 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →