Плита Kernau KFC 5008 GM W білий
Kernau KFC 5008 GM W білий 2020 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFC 5008 GM W білий
Усі ціни 10 →KERNAU KFC 5008 GM W | 13 575 грн. |
Газовая плита Kernau Kfc 5008 Gm W | 12 848 грн. |
Плита Kernau KFC 5008 GM W | 13 395 грн. |
KERNAU KFC 5008 GM W | 13 090 грн. |
Плита Kernau KFC 5008 GM W білий | 14 469 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →