Плита Kernau KFC 5010 GE CI X нержавіюча сталь
Kernau KFC 5010 GE CI X нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFC 5010 GE CI X нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Плита комбінована Kernau Kfc 5010 GE CI X | 16 968 грн. |
Kernau KFC 5010 GE CI X | 18 506 грн. |
Плита комбинированная Kernau Kfc 5010 Ge Ci X | 17 673 грн. |
Плита Kernau KFC 5010 GE CI X | 17 965 грн. |
Kernau KFC 5010 GE CI X | 18 006 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kernau KFC 5010 GE CI X
Ціни на Kernau KFC 5010 GE CI X |
---|---|---|---|---|
Kernau KFC 5010 GE CI W білий | від 14 890 грн. | 11 пропозицій | ||
Kernau KFC 5010 GE CI X нержавіюча сталь | від 16 968 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →