Плита Kernau KFC 6010 GE CI X нержавіюча сталь
Kernau KFC 6010 GE CI X нержавіюча сталь 2020 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFC 6010 GE CI X нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Газова плита Kernau Kfc 6010 GE CI X | 19 248 грн. |
Kernau KFC 6010 GE CI X | 20 756 грн. |
Газовая плита Kernau Kfc 6010 Ge Ci X | 19 822 грн. |
Плита Kernau KFC 6010 GE CI X | 20 467 грн. |
Kernau KFC 6010 GE CI X | 20 195 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →