Морозильний лар Kernau KFCF 3103 EW 308 л
Фото 6 | Товар застарів 20 166 грн. Тип: морозильна скриня; Загальний обсяг (л): 308; Збереження холоду (год): 30; Потужність заморожування (кг/добу): 14; Швидке заморожування; Підсвічування; Замок; Управління: кнопкові зовнішнє; Робота при мінусовій температурі; Рівень шуму (дБ): 41; Клас гучності: C; Габарити (см): 84.5x112x70 |
Kernau KFCF 3103 EW |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kernau KFCF 3103 EW
Ціни на Kernau KFCF 3103 EW |
---|---|---|---|---|
Kernau KFCF 1403 EW 142 л | від 11 397 грн. | 6 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2003 EW 200 л | від 13 357 грн. | 6 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2503 EW 246 л | від 15 997 грн. | 8 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2903 EW 287 л | від 17 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Kernau KFCF 3803 EW 371 л | від 18 868 грн. | 7 пропозицій |