Посудомийна машина Kernau KFDW 6751.1 W білий
Kernau KFDW 6751.1 W білий
білий нержавіюча сталь
2020 рік
Комплектів посуду:15
Сушка:конденсаційна
Кількість програм:7 шт
Енергоспоживання:A++
Витрата води:9 л
Рівень шуму:47 дБ
Ширина:60 см
Всі характеристики
Характеристики KFDW 6751.1 W
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFDW 6751.1 W білий
Усі ціни 8 →Посудомийна машина Kernau Kfdw 6751.1 W | 15 871 грн. |
Посудомийна машина Kernau KFDW 6751.1 W | 16 803 грн. |
Kernau Zmywarka Wolnostojąca Kfdw 6751.1 W (KFDW67511W) | 18 680 грн. |
Kernau Zmywarka Wolnostojąca Kfdw 6751.1 W (KFDW67511W) | 19 147 грн. |
Kernau Zmywarka Wolnostojąca Kfdw 6751.1 W (KFDW67511W) | 19 614 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kernau KFDW 6751.1 W
Ціни на Kernau KFDW 6751.1 W |
---|---|---|---|---|
Kernau KFDW 6751.1 W білий | від 15 871 грн. | 8 пропозицій | ||
Kernau KFDW 6751.1 X нержавіюча сталь | від 15 871 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →