Вбудована мікрохвильова піч Kernau KMO 203 G X
Kernau KMO 203 G X 2020 рікавтоприготування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KMO 203 G X
Усі ціни 16 →Мікрохвильова піч Kernau Kmo 203 G X | 8 801 грн. |
KERNAU KMO 203 G X | 10 385 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Kernau Kmo 203 G X | 9 829 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Kernau Kmo 203 G X | 9 922 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Kernau KMO 203 G X | 8 982 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Kernau KMO 203 G X
Ціни на Kernau KMO 203 G X |
---|---|---|---|---|
Kernau KMO 203 G X | від 8 801 грн. | 16 пропозицій | ||
Kernau KMO 203 G B | від 10 203 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →