Витяжка Kernau KTH 10.151.1 B чорний
Kernau KTH 10.151.1 B чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KTH 10.151.1 B чорний
Усі ціни 16 →Кухонна витяжка Kernau KTH 10.151.1 B | 3 339 грн. |
Витяжка Kernau Kth 10.151.1 B | 3 316 грн. |
Витяжка Kernau KTH 10.151.1 B | 3 184 грн. |
Вытяжка Kernau kth 10.151.1 b | 3 204 грн. |
KERNAU KTH 10.151.1 B | 3 085 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Kernau KTH 10.151.1 B
Ціни на Kernau KTH 10.151.1 B |
---|---|---|---|---|
Kernau KTH 10.151.1 W білий | від 3 131 грн. | 9 пропозицій | ||
Kernau KTH 10.151.1 X нержавіюча сталь | від 3 009 грн. | 16 пропозицій | ||
Kernau KTH 10.151.1 B чорний | від 3 085 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →