Витяжка Kernau KTH 10.161.1 X нержавіюча сталь
Kernau KTH 10.161.1 X нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KTH 10.161.1 X нержавіюча сталь
Усі ціни 16 →Кухонна витяжка Kernau KTH 10.161.1 X | 3 359 грн. |
Витяжка телескопічна Kernau Kth 10.161.1 X | 3 235 грн. |
Вытяжка Kernau kth 10.161.1 x | 3 353 грн. |
Витяжка Kernau KTH 10.161.1 X | 3 072 грн. |
Витяжка кухонна Kernau KTH 10.161.1 X | 3 586 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →