Витяжка Kernau KTH 10.261.1 W білий
Kernau KTH 10.261.1 W білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KTH 10.261.1 W білий
Усі ціни 15 →Кухонна витяжка Kernau KTH 10.261.1 W | 4 779 грн. |
Вытяжка Kernau Kth 10.261.1 W | 4 523 грн. |
Витяжка Kernau KTH 10.261.1 W | 4 650 грн. |
KERNAU KTH 10.261.1 W | 4 906 грн. |
Витяжка кухонна Kernau KTH 10.261.1 W | 5 022 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Kernau KTH 10.261.1 W
Ціни на Kernau KTH 10.261.1 W |
---|---|---|---|---|
Kernau KTH 10.261.1 W білий | від 4 523 грн. | 15 пропозицій | ||
Kernau KTH 10.261.1 B чорний | від 3 745 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →