Похідний ніж Kershaw Airlock
Kershaw Airlock |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw Airlock
Усі ціни 9 →Нож складной Kershaw Airlock (длина: 185мм, лезвие: 76мм), черный 174-1130 | 1 420 грн. |
Нож Kershaw Airlock (1740.04.91) | 1 460 грн. |
Карманный нож Kershaw Airlock 1385 | 1 460 грн. |
Ніж Kershaw Airlock (1385) | 1 578 грн. |
Нож Kershaw Airlock (1385) 1385 | 1 460 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →