Візок Keter EASY GO BREEZE 50L (17199467)
Відео 2Фото 9 |
Keter EASY GO BREEZE 50L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Keter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Keter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Keter EASY GO BREEZE 50L
Візок садовий 2-колісний пластиковий Keter Easy Go Breeze 50 л (17199467) | 1 500 грн. |
Садовий візок Keter Easy Go Breeze 50L, зелений (17199467) | 1 390 грн. |
Садовий візок Keter Easy Go Breeze 50L, чорний (17199467) | 1 390 грн. |
Садовий візок Keter Easy Go Breeze 50L, капучіно (17199467) | 1 390 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості тачки Keter EASY GO BREEZE 50L:
- Розміри: 51х84х56 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →