Автосабвуфер Kicx GT-12M
Фото 3 |
Kicx GT-12M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kicx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kicx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kicx GT-12M
Усі ціни 11 →Kicx GT-12M | 2 945 грн. |
сабвуфер Kicx gt-12m | 2 945 грн. |
Автомобільний сабвуфер Kicx GT-12M (пасивний) | 2 945 грн. |
Kicx GT-12M 28254 | 2 997 грн. |
Сабвуферный динамик Kicx GT-12M | 2 945 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →