Сухий басейн KIDIGO Ugol 2 M
KIDIGO Ugol 2 M нескладаний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIDIGO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIDIGO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIDIGO Ugol 2 M
Kidigo Сухий басейн Kidigo "Кут" 2, 40014 40014 | 10 231 грн. |
Сухий басейн Kidigo Кут 200 см 40014 | 9 713 грн. |
Сухий басейн KDG Кут 200х200х40см ПВХ / вторинний поролон | 9 811 грн. |
Сухий басейн KDG Кут 200х200х40см ПВХ / первинний поролон | 12 121 грн. |
Сухий басейн KIDIGO Кут 2 м | 10 915 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →