Ківш King Hoff KH-1126
Очікується у продажу 777 грн. Тип: ківш; Макс. розмір (см): 18; Макс. об'єм (л): 2.1; Матеріал: сталь; Ручки: металеві; Антипригарне покриття: немає; сумісність з індукцією; миття в посудомийці; використання в духовці; отвір для зливу; багатошарове дно; Комплектація: Країна походження бренду: Польща; |
King Hoff KH-1126 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог King Hoff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі King Hoff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації King Hoff KH-1126
Ціни на King Hoff KH-1126 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1123 | від 416 грн. | 2 пропозиції | ||
King Hoff KH-1124 | від 533 грн. | 5 пропозицій | ||
King Hoff KH-1125 | від 632 грн. | 6 пропозицій |