Біти / торцеві голівки KING TONY 2107PR
Фото 3 |
KING TONY 2107PR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 2107PR
Набор головок бита Torx King Tony 1/4" 7ед. (2107PR) | 356 грн. |
Головка торцева KING TONY Torx 1/4" з отвором 7 шт в тримачі (2107PR) 2107 | 356 грн. |
KING TONY Головка торцева KING TONY Torx 1/4" з отвором 7 шт в тримачі (21 | 356 грн. |
Головка торцева KING TONY Torx 1/4" з отвором 7 шт у тримачі (2107PR) | 416 грн. |
Набір біт KING TONY Torx 1/4" з отвором у тримачі 7 предметів (2107PR) | 331 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →