Біти / торцеві голівки KING TONY 2515MR
Фото 3 |
KING TONY 2515MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 2515MR
Набор инструмента King Tony 1/4" 15ед. (2515MR) | 1 177 грн. |
Тріскачка KING TONY під біти та головки 1/4", з набором біт та головок 15 | 1 177 грн. |
KING TONY Тріскачка KING TONY під біти та головки 1/4", з набором біт та г | 1 177 грн. |
Набір вставок-біт та головок з тріскачкою KING TONY 1/4" TORX, HEX, PH 15 | 1 178 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →