Гайковерт KING TONY 33421-040
KING TONY 33421-040 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 33421-040
Усі ціни 8 →Гайковерт пневматический King Tony 1/2" (33421-040) | 7 200 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 678 Нм 8000 об/мин передний выхлоп (33421- | 6 260 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 678 Нм 8000 об/хв передній вихлоп (33421-0 | 7 200 грн. |
KING TONY Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 678 Нм 8000 об/хв передній вихло | 7 200 грн. |
Гайковерт пневматичний KING TONY 33421-040 | 7 200 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →