Гайковерт KING TONY 33681-100
Фото 4 |
KING TONY 33681-100 без кейсакейс, головки |
|
Модель 33681-100 поставляється без аксесуарів, а в комплекті моделі 64801FMP є кейс і набір головок
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 33681-100
Усі ціни 8 →Гайковерт пневматический King Tony 3/4" (33681-100) | 14 636 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 3/4" 1491 Нм композитный корпус (33681-100) 336 | 12 547 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 3/4" 1491 Нм композитний корпус (33681-100) 336 | 14 636 грн. |
KING TONY Гайковерт KING TONY пневмо 3/4" 1491 Нм композитний корпус (3368 | 14 636 грн. |
King Tony 1491Nm 33681-100 | 14 924 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації KING TONY 33681-100
Ціни на KING TONY 33681-100 |
---|---|---|---|---|
KING TONY 33681-100 | від 12 547 грн. | 8 пропозицій | ||
KING TONY 64801FMP | від 17 245 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →