Біти / торцеві голівки KING TONY 4308MR
KING TONY 4308MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 4308MR
Усі ціни 8 →Набор длинных торцевых 6-гранных головок King Tony 1/2" 12-23 мм, 8 шт 430 | 1 039 грн. |
Набор головок 6-гранных удлиненных King Tony 1/2" 8ед. (4308MR) | 1 341 грн. |
Набор головок KING TONY 1/2" удлиненных 12-23 мм 8 шт. (4308MR) 4308MR | 1 314 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2 " подовжених 12-23 мм 8 шт. (4308MR) 4308MR | 1 341 грн. |
KING TONY Набір головок KING TONY 1/2 " подовжених 12-23 мм 8 шт. (4308MR) | 1 341 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →