Біти / торцеві голівки KING TONY 4312MR8
Фото 3 |
KING TONY 4312MR8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 4312MR8
Усі ціни 7 →Набор головок 6-гранных King Tony 1/2" 12 ед. (4312MR8) | 1 216 грн. |
Набор головок KING TONY 1/2", шестигранный, 10-24 мм, 12 шт. (4312MR8) 431 | 1 196 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2", шестигранних, 10-24 мм, 12 шт. (4312MR8) 431 | 1 199 грн. |
KING TONY 1/2'' 10-24 мм 12 шт. (4312MR8) 1/2\'\'10-24мм12шт.(4312MR8) | 1 199 грн. |
KING TONY Набір головок KING TONY 1/2", шестигранних, 10-24 мм, 12 шт. (43 | 1 199 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" 10-24 мм 12 предметів (4312MR8) | 1 216 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2", шестигранний, 10-24 мм, 12 шт. (4312MR8) | 1 424 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок KING TONY 4312MR8:
- Розміри головок: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →