Біти / торцеві голівки KING TONY 4412MP
KING TONY 4412MP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 4412MP
Усі ціни 7 →Набор головок 6-гранных ударных King Tony 1/2" 11ед. (4412MP) | 1 611 грн. |
Набор головок KING TONY 1/2" ударных 11 шт. 10 - 21 мм (4412MP) 4412MP | 1 600 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" ударних 11 шт. 10 - 21 мм (4412MP) 4412MP | 1 610 грн. |
KING TONY Набір головок KING TONY 1/2" ударних 11 шт. 10 - 21 мм (4412MP) | 1 610 грн. |
Набір головок ударних KING TONY 1/2" 10-21 мм 11 предметів (4412MP) | 1 611 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" ударних 11 шт. 10 - 21 мм (4412MP) | 1 904 грн. |
Набор головок KING TONY 4412MP 1/2 8 ед | 1 611 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок KING TONY 4412MP:
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →