Болторіз KING TONY 6131-14 350 мм
Товар застарів 991 грн. Тип: болторіз (арматурні); Товщина різу (мм): 7; Марка сталі: Cr-V; Прогумовані рукоятки; Довжина (мм): 350; Вага (г): 1000; |
KING TONY 6131-14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації KING TONY 6131-14
Ціни на KING TONY 6131-14 |
---|---|---|---|---|
KING TONY 6131-30 750 мм | від 2 413 грн. | 8 пропозицій | ||
KING TONY 6131-36 900 мм | від 1 500 грн. | 1 пропозиція | ||
KING TONY 6131-42 1050 мм | від 2 609 грн. | 11 пропозицій |