Біти / торцеві голівки KING TONY 9-4129PRV
KING TONY 9-4129PRV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 9-4129PRV
Набор головок торцевых в ложементе King Tony 19 ед. (9-4129PRV) | 3 481 грн. |
Головка торцевая KING TONY торцевая 1/2" 19 шт. (9-4129PRV) 9-4129PRV | 3 119 грн. |
Головка торцева KING TONY торцевих 1/2" 19 шт. (9-4129PRV) 9-4129PRV | 3 481 грн. |
KING TONY Головка торцева KING TONY торцевих 1/2" 19 шт. (9-4129PRV) 9-412 | 3 481 грн. |
Головка торцева KING TONY торцевих 1/2" 19 шт. (9-4129PRV) | 4 106 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок KING TONY 9-4129PRV:
- L = 60 мм: H3, H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17, H19, M5, M6, M8, M10, M12, M14
- L = 66 мм: M16, M18
РекомендуємоПорівняти в таблиці →