Гайковерт KING TONY P33431-065B
Відео 2Фото 4 |
KING TONY P33431-065B |
|
Модель 33431-050 поставляється без аксесуарів, а в комплекті моделі 44802FMP є кейс і набір головок
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY P33431-065B
Усі ціни 8 →Гайковерт пневматический King Tony 1/2" +3 торцевые головки (P33431-065B) | 6 834 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 881 Hм (P33431-065B) P33431-065B | 5 848 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 881 Hм (P33431-065B) P33431-065B | 6 834 грн. |
KING TONY Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 881 Hм (P33431-065B) P33431-065B | 6 834 грн. |
Гайковерт пневматичний KING TONY P33431-065B | 6 835 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →