SSD Kingston A400 M.2 SA400M8/240G 240 ГБ
Відео 15 | 1 167 грн. Купити! SSD накопитель Kingston A400 M.2 240 GB (SA400M8/240G SA400M8/240GBerloga.kh.uaЗ нами 3 роки (Львів) Поскаржитись |
Kingston SA400M8/240G |
|
Один з найбільш доступних внутрішніх SSD-накопичувачів об'ємом 240 Гб для підключення до роз'єму M. 2 з інтерфейсом SATA 3. Виконаний у вигляді безкорпусного пристрої форм-фактора M. 2 2280. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2019 модельного року, призначений для персональних комп'ютерів, ноутбуків, міні-ПК і HTPC-систем. Апаратною основою цієї моделі став двоканальний контролер Phison PS3111-S11 з вбудованим 32 Мб DRAM-буфером.
64-шарова флеш-пам'ять Toshiba 3D TLC NAND демонструє підвищену стійкість до зношування і помірне енергоспоживання. SSD-накопичувач Kingston A400 M. 2 SA400M8/240G підтримує S. M. A. R. T-моніторинг, технології NCQ, TRIM і забезпечує швидкісне SLC-кешування запису з об'ємом буфера до 8 Гб. Цього цілком достатньо для абсолютної більшості сценаріїв побутового та професійного використання.
Пристрій показує пристойну швидкість читання/запису 500/350 Мбайт/с, що гарантує вражаюче швидке завантаження операційної системи, браузерів з безліччю відкритих вікон, ресурсномістких додатків і актуальних ігор. Виробником декларується ресурс запису в 80 Тб. Це дозволяє щодня записувати близько 20 Гб даних протягом 10 років, чого більш ніж достатньо для домашніх і офісних систем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Дешево, сердито, працює зі швидкістю звичайного SATA SSD 2.5" За 3 роки використав 12% ресурсу перезапису Немає Serg : |
Встановлено у ноутбук MSI Apache. Саме там знайшлося під нього місце і тільки під SATA М.2 Ціна, швидкість Немає |
Модификації Kingston A400 M.2 SA400M8/240G
Ціни на Kingston A400 M.2 SA400M8/240G |
---|---|---|---|---|
Kingston A400 M.2 SA400M8/120G 120 ГБ | від 745 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston A400 M.2 SA400M8/240G 240 ГБ | від 1 167 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston A400 M.2 SA400M8/480G 480 ГБ | від 4 543 грн. | 1 пропозиція |