USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ
Відео 23Фото 8 |
Kingston DataTraveler Exodia 256Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Практичний та компактний USB Flash накопичувач із швидкодіючим інтерфейсом USB 3.2 Gen1 та міцним пластиковим корпусом. Відрізняється підвищеною (до 200 Мбайт/сек) заявленою швидкістю читання та значною швидкістю запису (до 60 Мбайт/сек). На неробочому торці чорного пластикового корпусу є зручне кольорове кільце для надійного кріплення. Накопичувач позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який може використовуватися для вирішення найширшого кола завдань.
Стане зручним засобом зберігання та перенесення фотографій, документів, таблиць, презентацій та різноманітного мультимедійного контенту. Сумісний зі SmartTV та мультимедійними плеєрами. Впорається з роллю надійного носія електронного ключа. Завдяки вбудованому продуктивному контролеру та підтримці швидкісного стандарту інтерфейсу USB 3.2, копіювання типового відеофайлу об'ємом 4 Гб з такого пристрою на комп'ютер займає менш ніж півхвилини, а сотня фотографії вважається не більше ніж за 6-8 сек.
Компактні розміри та скромна вага (11 г) дозволяють носити цей накопичувач у будь-якій кишені чи сумці. Його не замислюючись, можна взяти з собою в поїздку, подорож або відрядження. Виробником гарантується повна зворотна сумісність з попередньою версією стандарту інтерфейсу USB 2.0 і повноцінна підтримка в середовищі операційних систем Windows Vista/7/8/8.1/10/11, MacOS 10.11.x і вище, Linux 2.6.x і вище, а також Chrome OS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ
Усі ціни 28 →KINGSTON USB 3.2 256GB Gen1 DT Exodia (DTX/256GB) | 749 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Kingston DataTraveler Exodia Black/Pink (DTX | 749 грн. |
KINGSTON USB 3.2 256GB Gen1 DT Exodia (DTX/256GB) | 749 грн. |
Накопитель Kingston DT Exodia 256GB USB 3.2 Type-A Gen1 DTX/256GB | 605 грн. |
Kingston DataTraveler Exodia 256GB USB 3.2 Gen 1 (DTX/256GB) Black/Pink | 749 грн. |
3 0 1 4 |
Никчемное унылое гуано: залипает, скорость падает до нуля на неопределеенное время. При заполнении объема вообщее висит отдыхает греется... Убивает время Гнилое устройство за большие деньги |
Читання приблизно 80 мб/сек, запис 15 мб/сек. Дешман із повільним записом та неганим читанням. Пам'ять tlc, мало б вистачити на пару років. Але померла за місяць, хоча користувався всього пару разів. Кинувши файлів на 40 гб, на відмітці 29гб відлетіла до вальгалу. Монолітній пластиковий корпус, хороший матеріал. Немає підсвітки. Кришка згубитися відразу. У порту usb 2.0 гріється чудово, з цієї причини вийшла з ладу вже за місяць не активного користування. Контролер phison прошивці не підлягає, тому що таких прошивок під нього немає. Так що яка ціна така і флешка. Сергей DefZzz: користуюся Kingston DataTraveler Exodia 32Gb менше місяця |
Флешка не погана! Але ось яка штука в комп'ютері при роботі не гріється, а ось у ТБ приставці кашмарно гріється. (Відгук саме про цю модель на 32 ГБ) Робота флешки У ТБ приставці кашмарно гріється |
Модификації Kingston DataTraveler Exodia
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 ГБ | від 149 грн. | 9 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 164 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 308 грн. | 20 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ | від 272 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ | від 590 грн. | 28 пропозицій |