USB-флешка Kingston DataTraveler Kyson 256 ГБ (DTKN/256GB)
Відео 3Фото 19 |
Kingston DataTraveler Kyson 256Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Тонкий, ємний та неймовірно легкий USB Flash накопичувач зі швидкісним інтерфейсом USB 3.2 Gen1 та міцним алюмінієвим корпусом. Позиціонується як універсальний продукт середньої цінової категорії, придатний на вирішення найширшого кола завдань. Здатний стати надійним засобом зберігання, фізичної передачі та резервного копіювання значних обсягів фотографій, текстових/веб-документів, таблиць, презентацій та різного мультимедійного контенту.
Може успішно працювати в будь-яких мультимедійних системах та smart-телевізорах. Підійде роль безвідмовного носія електронного ключа. Відрізняється високою заявленою швидкістю читання (200 Мбайт/сек) і вражаючою швидкістю запису (60 Мбайт/сек великих файлах). На неробочій стороні сріблястого алюмінієвого корпусу є невелика пластикова дужка для надійного кріплення на шнурок. Завдяки продуктивному контролеру та швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2, копіювання одного медіафайлу об'ємом 4 Гб з такого пристрою на персональний комп'ютер займає трохи більше 20 сек, а кілька сотень фотографії скопіюються за 15 сек. Скромні розміри та ультралегка вага (всього 4 г) дозволяють не замислюючись брати накопичувач із собою у будь-яку поїздку. Заявлено повну зворотну сумісність з версією інтерфейсу USB 2.0 і нативну підтримку серед операційних систем Windows, MacOS, Linux і Chrome OS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston DataTraveler Kyson 256 ГБ
Усі ціни 34 →USB-флешка Kingston 256GB Kyson Usb 3.2 Silver / Black (DTKN / 256GB) | 776 грн. |
USB-флешка Kingston 256GB Kyson Usb 3.2 Silver/Black (DTKN/256GB) | 769 грн. |
KINGSTON USB 3.2 DT Kyson 256GB (DTKN/256GB) | 919 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Kingston DataTraveler Kyson Silver/Black (DT | 919 грн. |
KINGSTON USB 3.2 DT Kyson 256GB (DTKN/256GB) | 919 грн. |
1 2 1 2 |
не раджу, здаватиму та забиратиму гроші. ні на коробці написано що флешка має об'єм 128 Гб, насправді вона має 115 Гб, де ще 13 Гб ? Золик: користуюся Kingston DataTraveler Kyson 128Gb менше місяця |
Корпус накопичувача нагрівається але не дуже сильно, при тестуванні файлом на 2ГБ (блоками по 4МБ) середня швидкість 47МБ на запис та 228МБ на читання. Досить швидка, компактна Іноді підключається за протоколом usb 2.0 Назар: користуюся Kingston DataTraveler Kyson 64Gb більше року |
Швидкість запису не 60МБайт/с. Перших приблизно 900Мбайт (з файлом об'ємом 4Гбайт) записує на швидкості 90-115Мбайт/с, а інший шматок файлу приблизно 30 Мбайт/с.
Знавши б, тоді б не купувавши. компактна низька швидкість запису 42: |
Модификації Kingston DataTraveler Kyson
Ціни на Kingston DataTraveler Kyson |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Kyson 32 ГБ | від 239 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 64 ГБ | від 283 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 128 ГБ | від 409 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Kyson 256 ГБ | від 717 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Kyson 512 ГБ | від 1 166 грн. | 7 пропозицій |