USB-флешка Kingston DataTraveler Kyson 64 ГБ (DTKN/64GB)
Відео 3Фото 19 |
Kingston DataTraveler Kyson 64Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Kyson 64 ГБ
Усі ціни 30 →KINGSTON USB 3.2 64GB Gen1 DT Kyson (DTKN/64GB) | 349 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 64GB Kingston DataTraveler Kyson Silver/Black (DTK | 349 грн. |
KINGSTON USB 3.2 64GB Gen1 DT Kyson (DTKN/64GB) | 349 грн. |
Kingston DT Kyson 64GB USB 3.2 (DTKN/64GB) Silver/Black | 349 грн. |
Накопичувач USB 3.2 Kingston 64GB Gen1 DT Kyson (DTKN/64GB) DTKN/64GB | 349 грн. |
ще 20 пропозицій
1 2 1 2 |
Корпус накопичувача нагрівається але не дуже сильно, при тестуванні файлом на 2ГБ (блоками по 4МБ) середня швидкість 47МБ на запис та 228МБ на читання. Досить швидка, компактна Іноді підключається за протоколом usb 2.0 Назар: користуюся Kingston DataTraveler Kyson 64Gb більше року |
Лінійні швидкості норми, 202 МБ читання 44 МБ запис. Не перекриває сусідні порти, швидка Тонкий шар металу Serg : користуюся Kingston DataTraveler Kyson 64Gb менше місяця |
Флешка як флешка, корпус металевий, але по товщині ближче до фольги:) Не сподівайтеся, що вона не вбивається: За заявленими швидкостями, міряв великими файлами по 6-7Гб при роботі з SSD. Запис 33-40мб/с стрибають по 2 рази на секунду. /с.Як для домашнього користування і враховуючи її ціну щось зійде, а так звичайно б хотілося бачити хоча б 80-85% заявленої швидкості на запис. Виконує свої функції Не виявив Руслан Медаковский: користуюся Kingston DataTraveler Kyson 64Gb менше місяця |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Kyson
Ціни на Kingston DataTraveler Kyson |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Kyson 32 ГБ | від 239 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 64 ГБ | від 283 грн. | 30 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 128 ГБ | від 409 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Kyson 256 ГБ | від 717 грн. | 35 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 512 ГБ | від 1 166 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →