Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb KF436C18BBK4/128
Відео 1Фото 3 |
Kingston Fury KF436C18BBK4/128 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb KF436C18BBK4/128
Усі ціни 12 →Модуль пам'яті Kingston FURY Beast DDR4-3600 128GB KIT (4x32GB) (KF436C18B | 14 611 грн. |
Kingston Fury 128 Gb (4x32GB) DDR4 3600 MHz Beast Black (KF436C18BBK4/128) | 13 436 грн. |
Kingston Fury 128 Gb (4x32GB) DDR4 3600 MHz Beast Black (KF436C18BBK4/128) | 13 307 грн. |
Модуль пам'яті Kingston Fury Beast DDR4 4x32GB/3600 Black (KF436C18BBK4/12 | 14 923 грн. |
Модуль памяти DDR4 4x32GB/3600 Kingston Fury Beast Black (KF436C18BBK4/128 | 13 297 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb KF432C16BBK4/128 | від 14 158 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb KF436C18BBK4/128 | від 13 297 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →