Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF426S15IBK2/16
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF426S15IBK2/16 2666 МГц CL15 3200 МГц CL20 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF426S15IBK2/16
Усі ціни 27 →Kingston SODIMM DDR4 16GB (2x8GB) 2666Mhz FURY Impact Black (KF426S15IBK2/ | 1 779 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 2x8GB/2666 DDR4 Kingston Fury Impact (KF426S15IBK2/ | 1 799 грн. |
Память для ноутбуків Kingston Fury 16 GB (2x8GB) SO-DIMM DDR4 2666 MHz Imp | 2 249 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) SO-DIMM DDR4 2666 MHz Impact (KF426S15IBK2/16) | 1 820 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) SO-DIMM DDR4 2666 MHz Impact (KF426S15IBK2/16) | 1 803 грн. |
ще 20 пропозицій
Чудова пам'ять, добре встала до i5-10300H на 19-21-21-39 таймінгах, нарікань ніяких не було, з першого дня працює все чудово, не перегрівається, має гарний дизайн Швидка пам'ять, добре працює xmp, значно прискорює роботу процесора, отримав на чіпах Samsung не зауважив p000q: користуюся Kingston Fury KF432S20IBK2/16 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF426S15IBK2/16 | від 1 707 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF432S20IBK2/16 | від 1 539 грн. | 35 пропозицій |
Рекомендуємо