Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF426S16IBK2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32
Усі ціни 24 →Kingston SODIMM DDR4 32GB (2x16GB) 2666Mhz FURY Impact Black (KF426S16IBK2 | 3 325 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16 GB) SO-DIMM DDR4 2666 MHz Impact (KF426S16IBK2/3 | 3 377 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) SO-DIMM DDR4 2666 MHz Impact (KF426S16IBK2/32 | 3 345 грн. |
Модуль пам'яті Kingston Fury Impact SO-DIMM DDR4 32Gb (2x16Gb) (KF426S16IB | 3 784 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR4 32GB (2x16GB) 2666 MHz FURY Impact | 3 504 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S15IB1K2/32 | від 2 917 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32 | від 3 166 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32 | від 2 927 грн. | 34 пропозиції |
Рекомендуємо