Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF429S17IB1/16
Відео 2Фото 6 | Товар застарів 2 732 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 16; Планок у комплекті: 1; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 2933; CAS-латентність: CL17; |
Kingston Fury KF429S17IB1/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
До нута підійшла, працює в парі з розпаяними 8 ГБ на састоті 3200 МГц Підійшла Ні Максим Сергієнко: користуюся Kingston Fury KF432S20IB/16 менше місяця
А вона підійде до ноута,
Вона спеціально для ноутбуків |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S15IB1/16 | від 1 493 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S16IB/16 | від 1 570 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB1/16 | від 1 786 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB/16 | від 1 457 грн. | 29 пропозицій |